• Тип: підвіска жіноча
• Матеріал кільця сплаву титану 316L, ювелірна кераміка
• Колір золото
• Довжина ланцюжка 44 см.
• Ширина 27 мм.
• Довжина 27 мм.
• Вес 6,5 гр.
Підвіска кераміка BK1075 виріб виготовлений із ювелірної кераміки, сплаву титану та сталі марки 316L, прикраса має високу стійкість до зношування, гіпоалергенна та не викликає подразнення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ланцюжок/Шнурок | Так |
| Тематика малюнка/форми | Люди, Квіти, Новий рік/Різдво, Орнамент, Янголята/феї, Метелики/комахи, Східні мотиви, День народження, Крапля, Морська, Музика, Великдень, Рослини, Весілля, Серце, день святого Валентина |
| Вид виробу | Підвіска |
| Стан | Новий |
| Матеріал ланцюжка | Ювелірний сплав |
| Матеріал | Ювелірний сплав |
| Призначення | Для жінок |
| Виробник | Spikes |
| Покриття | Золото |
| Довжина | 27 мм |
| Ширина | 27 мм |
| Вага | 6.5 г |
| Довжина ланцюжка | 44 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Золотистий |
| Камені вставки | кераміка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 370 ₴





